GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 8225612
nr 822 5612
Kryddburkar
6 st, djurmotiv, 1920-/30-tal, höjd: 15-23 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2013
kl 19:49:05
29/4 19:31:49