GLASS & CERAMICS / Ceramics / Spice jars 5911432

nr 591 1432

SPICE JARS

14-del, Gefle, wear, damages.

14-del, Gefle

Condition: slitage, skador

100

SEK 950

Monday July 27 2009
at 19:54:23

Gefle Porslinsfabrik AB