MISCELLANEOUS / Military Items / Kris 12555175

nr 1255 5175

Kris

Java. Length: 44, wear, damages.

Java. Längd: 44

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday May 20 2019
at 19:41:48

Halvkristall