GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / KräftskÃ¥l 8548628

nr 854 8628

Kräftskål

längd (a)

Kondition: skador, nagg, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 oktober 2013
kl 20:31:25