ÖVRIGT / Diverse / Konstrelief 14954273
nr 1495 4273
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Konstrelief, Signerad, numrerad, 157, "Evert Taube". Diameter: 29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:56:04
10/10 18:53:56
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube