Ã–VRIGT / Diverse / Konstrelief 14954273

nr 1495 4273

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Konstrelief, Signerad, numrerad, 157, "Evert Taube". Diameter: 29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 20:56:04

10/10 18:53:56 1      Vinnande bud

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube