KONST / Litografier / Konstmapp 8102003
nr 810 2003
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Konstmapp, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Madeleine Pyk + Helmtrud Nyström + Kjell Strandqvist (f. 1944), signerade, 8/220, bladets mått: 50x70
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:37:29
8/1 17:32:57
1.200 kr
13/1 12:49:35
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist