GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Konstglas 6856729

nr 685 6729

Konstglas

2 delar, Orrefors, Signerade, höjd: 30-35

Kondition: ljusstake med nagg

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 mars 2011
kl 17:51:56

Orrefors glasbruk
Glasbruk anlagt i Småland 1898.