UR & KLOCKOR / Bordsur / Konsolur 10739097
nr 1073 9097
Konsolur
rokokostil, höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:55:36
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)