MÖBLER / Bord / Konsolbord 5897541
nr 589 7541
Konsolbord
rokokostil 1800-tal, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 29 juni 2009
kl 19:50:45
200 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr