MÖBLER / Möbler, övrigt / Konsol 3865475
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol möbler sekelskifte sent 1800-tal skador valnötsfanér
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol möbler sekelskifte sent 1800-tal skador valnötsfanér
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23



