Ã–VRIGT / Diverse / Kolonner 7011469

nr 701 1469

Kolonner

1 par, Förgyllda och bemålade, Italien, Barock, höjd: 168

måndag 6 juni 2011
kl 19:01:40

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.