FURNITURE / Sofas / Swedish kitchen sofa 13464190
nr 1346 4190
SWEDISH KITCHEN SOFA
19th century. Length: 215, wear.
1800-tal. Längd: 215
Condition: slitage
800
SEK 600
Monday September 7 2020
at 18:06:35
200 kr
500 kr