MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 13693278
nr 1369 3278
Kökspall
1950-tal. Höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:35:55
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr