FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 12066490
nr 1206 6490
STOOL
1950s. Height: 60 cm, wear.
1950-tal. Höjd: 60 cm
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday September 24 2018
at 19:50:36
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
250 kr
400 kr