Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Köksbord 8941098



*

nr 894 1098


Köksbord

+ 1 utdragsskiva, Edsbynverken, längd: 120+ 50, djup: 80, höjd: 74


Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

Sista tid för bud online:

måndag 12 maj 2014
kl 20:33:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/5 17:07:40 1      600 kr
10/5 18:12:43 2      700 kr
10/5 23:27:54 3      800 kr
11/5 19:42:31 4      2.000 kr
12/5 19:56:31 3      1.000 kr
12/5 19:56:47 3      1.200 kr
12/5 20:04:38 3      1.500 kr
12/5 20:05:33 3      1.700 kr
12/5 20:14:17 5      2.000 kr
12/5 20:15:47 5      2.200 kr
12/5 20:16:49 5      2.400 kr
12/5 20:18:54 4      2.600 kr
12/5 20:26:58 5      2.800 kr
12/5 20:28:54 4      Vinnande bud



  • Tema
  • 12 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord edsbynverken köksbord
  • 8143 Lampbord
    ett par, rotting och glas. Diameter: 48 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:41
  • 8146 Lampbord
    Glas/krom. Bredd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:08
  • 8141 Nattygsbord
    ett par, rotting och glas. Bredd: 47 cm, djup: 37 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:26
  • 8114 Rökbord
    Funkis, Intarsia. Bredd: 257 cm, djup: 57 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:53
  • 8144 Soffbord
    Glas/Krom. Bredd: 120 cm, djup: 120 cm, höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:15
  • 7177 Soffbord
    Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:44




Ladda ner broschyr