ÖVRIGT / Teknika / Kobratelefon 12189035
*
nr 1218 9035
Kobratelefon
Ericofon/Cobra, Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames för LM Ericson, Sverige, blå. Höjd: ca 21cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2018
kl 18:46:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 16:30:21
1
100 kr
18/11 20:11:03
2
Vinnande bud
- Tema
19 nov
Retro (50/60-tal)
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål av formgivare som Hertha Bengtson, Anna Castelli Ferrieri, Yngve Ekström, Hans-Agne Jakobsson, Lisa L ...
Läs mer om Retro (50/60-tal)
*
Kobratelefon
Läs mer om Retro (50/60-tal)
nr 1218 9035
Kobratelefon
Ericofon/Cobra, Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames för LM Ericson, Sverige, blå. Höjd: ca 21cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/11 16:30:21 | 1 | 100 kr |
18/11 20:11:03 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
19 nov
Retro (50/60-tal)
PÃ¥ vÃ¥r populära retroauktion med fokus pÃ¥ 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremÃ¥l av formgivare som Hertha Bengtson, Anna Castelli Ferrieri, Yngve Ekström, Hans-Agne Jakobsson, Lisa L ...Läs mer om Retro (50/60-tal)