MÖBLER / Bord / Klaffbord 5075543
nr 507 5543
Klaffbord
Karl-Johan stil, björk, längd: 87, djup: 70, höjd: 76 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 4 februari 2008
kl 17:24:46
100 kr
400 kr
600 kr
900 kr