FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 7325608
nr 732 5608
DROP-LEAF TABLE
1880s, painted, Dia105, height: 74, wear.
1880-tal, Bemålat, Dia105, höjd: 74
Condition: slitage
600
SEK 1100
Monday December 19 2011
at 19:50:36
100 kr
500 kr
650 kr
850 kr
1.000 kr