FURNITURE / Trunks / Chest 13693429
nr 1369 3429
CHEST
Chippendalestil. Length: 130 cm. Width: 42 cm. Height: 52 cm, wear, damages, dåligt lås.
Cassonemodell, chippendalestil. Bredd: 130 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 52 cm
Condition: slitage, skador, dåligt lås
600
SEK 1100
Monday December 21 2020
at 19:43:56
200 kr
500 kr
600 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr