GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 6216083

nr 621 6083

Keramik

vas och skål, 1950-tal, vas signerad ”F. Forslund 1959”

måndag 25 januari 2010
kl 18:05:39

  • Tema
Tilgman Keramik