GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 6068427
nr 606 8427
Keramik
modell äldre, höjd: 19-29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 17:12:30
Tilgman Keramik