MISCELLANEOUS / Rugs / Kazak 7005005
nr 700 5005
KAZAK
Early 20th centhury, 126x202, even partly slightly heavier wear.
Tidigt 1900-tal, 126x202
Condition: jämnt ställvis ngt hårdare slitage
3000
SEK 2100
Monday June 20 2011
at 17:01:13
- Thema-auction
Jun 20
Orientaliska Mattor
Visning 18-20 juni. E-auktion den 20:e juni med start kl 17.
Read more about Orientaliska Mattor