ÖVRIGT / Diverse / Kartor 8157060
nr 815 7060
Kartor
1900-talets början, 19 st + div geologiska kartor 1970-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2013
kl 18:37:16
25/3 12:09:44
250 kr
25/3 17:27:03