Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Karta 16516028

nr 1651 6028

Karta

+ stadsvy, 2 st, modell äldre, kolorerade etsningar, bland annat Stockholm, yttermått inklusive ram: 32x39 - 36x45 cm

Kondition: slitage, fläckar

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 20:04:58