FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 11064554
nr 1106 4554
ARMCHAIR
Teak, 1960s, DUX, BraBohag, wear, ren obj.
Teak, 1960-tal, DUX, BraBohag
Condition: slitage, ren obj
800
SEK 700
Monday May 1 2017
at 19:16:03
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)