MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 10234365
nr 1023 4365
Karmstol
1880-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2016
kl 18:46:01
4/3 12:19:09