MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 9963266
nr 996 3266
Karmstol
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:50:24
100 kr
150 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr