GLASS & CERAMICS / Glass / Carafes 7381101
nr 738 1101
CARAFES
2 pcs, 19th century, damaged, nagg.
2 st, 1800-tal
Condition: skadad, nagg
600
SEK 200
Monday January 30 2012
at 17:30:35