LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 6338417
nr 633 8417
CANDELABRAS
one pair, nickel silver, height: 41, wear, damages.
1 par, Nysilver, höjd: 41
Condition: slitage, skador
300
SEK 800
Monday April 5 2010
at 17:51:07
450 kr
600 kr
750 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.