![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 8202067
*
nr 820 2067
Kandelabrar
Ett par, Sent 1800-tal, , höjd: 43
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 april 2013
kl 18:04:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/4 12:00:37
1
1.000 kr
13/4 18:08:49
2
1.200 kr
15/4 12:03:59
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kandelaber kandelabrar ljusstakar ljusstake sekelskifte sent 1800-tal
-
6338 Ljusstakar
4 st, Trä, Birgitta Hedlund. Höjd: 34 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:41
-
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:28
-
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:14
-
6092 Ljusstakar
ett par, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien (1938-2..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:30
-
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:46
-
6027 Ljusstakar
Ett par, silver, otydliga stämplar. Höjd: 23 cm, v..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:11
*
Kandelabrar
nr 820 2067
Kandelabrar
Ett par, Sent 1800-tal, , höjd: 43
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 april 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/4 12:00:37 | 1 | 1.000 kr |
13/4 18:08:49 | 2 | 1.200 kr |
15/4 12:03:59 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kandelaber kandelabrar ljusstakar ljusstake sekelskifte sent 1800-tal
-
6338 Ljusstakar
4 st, Trä, Birgitta Hedlund. Höjd: 34 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:41 -
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:28 -
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:14
-
6092 Ljusstakar
ett par, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien (1938-2..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:30 -
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:46 -
6027 Ljusstakar
Ett par, silver, otydliga stämplar. Höjd: 23 cm, v..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:11