BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelaber 16375316

nr 1637 5316

Kandelaber

Sent 1800-tal, förgylld metall. Längd: 31 cm, höjd: 35 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 19:56:41