MÖBLER / Soffor / Kanapé 7405287

nr 740 5287

Kanapé

1800-tal

Kondition: slitage/fläckig

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 februari 2012
kl 19:53:45