MÖBLER / Soffor / Kanapé 8616711
nr 861 6711
Kanapé
1800-tal, längd: 170
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:31:09
25/11 12:19:33