MÖBLER / Soffor / Kanapé 8616711

nr 861 6711

Kanapé

1800-tal, längd: 170

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 november 2013
kl 19:31:09

25/11 12:19:33 1      Vinnande bud