GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kaffekoppar 12487142

nr 1248 7142

Kaffekoppar

Ett par + udda fat, Kina, 1700-tal

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

600 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:08:43