GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar 14929226

nr 1492 9226

Kaffekoppar

8 st. 1800-tal

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:53:10

23/9 18:37:16 1      500 kr
26/9 14:59:49 2      Vinnande bud