GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 17223124
nr 1722 3124
Jardiniere
Rörstrand, Majolika, 1800-tal. Längd: 47 cm, höjd: 21 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 september 2025
kl 20:35:38
300 kr
350 kr
Rörstrand
Majolika