GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 13095716

nr 1309 5716

JARDINIERE

Rörstrand, Sweden, Gondoljär. Length: 25, height: 25 cm, wear, damages, repaired.

Rörstrand, Gondoljär. Längd: 25, höjd: 25 cm

Condition: slitage, skador, lagad

800

SEK 500

Monday February 24 2020
at 19:12:23

23/2 20:54:34 1      Vinnande bud

Rörstrand