GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 7775546

nr 777 5546

JARDINIERE

19th century, cut glass, length: 30, height: 24, nagg.

1800-tal, Kristall, längd: 30, höjd: 24

Condition: nagg

800

SEK 800

Monday September 17 2012
at 18:16:54

Halvkristall