ÖVRIGT / Diverse / Ishink 9255140
*
nr 925 5140
Ishink
+ sifon, 3 delar, bland annat Nils Johan
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:16:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:54:44
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink nils johan sifon
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:40
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23
-
8367 Bokstöd
2 st, bemålat trä föreställande Gustsav II Adolf m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48
-
8366 Bokstöd
Ett par, and i mässing, mahogny. Djup: 13 cm. Höjd..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48
-
8301 Bordsram
omkring 1900, bemålad, 30x18
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:55
-
8140 Eldset
smide, nutida. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
*
Ishink
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5140
Ishink
+ sifon, 3 delar, bland annat Nils Johan
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/11 13:54:44 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink nils johan sifon
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:40 -
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23 -
8367 Bokstöd
2 st, bemålat trä föreställande Gustsav II Adolf m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48
-
8366 Bokstöd
Ett par, and i mässing, mahogny. Djup: 13 cm. Höjd..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48 -
8301 Bordsram
omkring 1900, bemålad, 30x18
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:55 -
8140 Eldset
smide, nutida. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51



