LIGHTING / Wall lamps / Industrilampor 15275083
nr 1527 5083
Industrilampor
2 pcs, wall type. Height: ca 105 cm, wear, damages.
2 st, för vägg. Höjd: ca 105 cm
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday Mars 13 2023
at 20:51:44
11/3 13:13:20