KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 9109545

nr 910 9545

Ikon

Grekland, omkring 1900, 37 x 29

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 september 2014
kl 19:20:44

8/9 18:57:17 1      Vinnande bud