ÖVRIGT / Diverse / Hästar 11543205

nr 1154 3205

Hästar

2 st, modell äldre, höjd: 15 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 januari 2018
kl 19:05:37