ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Hand-atlas 14598468
nr 1459 8468
Hand-atlas
Stielers, 1851. Längd: 37,5 cm, djup: 46 cm, höjd: 3 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:54:26
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
Hand-atlas
Kondition: slitage, skador
nr 1459 8468
Hand-atlas
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 2.800 kr |
måndag 4 april 2022 |