GLASS & CERAMICS / Ceramics / Han-häst 11565387
nr 1156 5387
Han-häst
China, earthenware, height: 28 cm, damages, repairs, avslaget ben medföljer.
Kina, Lergods, höjd: 28 cm
Condition: Skador, lagningar, avslaget ben medföljer
1500
SEK 1100
Monday January 22 2018
at 18:58:57
20/1 18:15:38
1.000 kr
20/1 20:17:18