ÖVRIGT / Smycken / Halsband 13062274
*
nr 1306 2274
Halsband
pärlor / troligen Indiskt guld, stämplar saknas. Längd: 50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 februari 2020
kl 18:35:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 21:45:28
1
300 kr
5/2 21:49:38
1
500 kr
6/2 14:50:53
2
450 kr
6/2 14:50:53
1
500 kr (Budbetjänt)
6/2 14:53:14
2
700 kr
8/2 12:03:05
3
700 kr
8/2 12:03:05
2
700 kr (Budbetjänt)
8/2 14:12:06
2
900 kr
8/2 19:09:55
1
1.000 kr
10/2 12:29:23
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: halsband pärlor smycken troligen indiskt guld vintage
-
9380 Halsband
Agater. Längd: 68 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:31
-
9382 Halsband
Pärlemo, Abalonesnäcka. Längd: 75 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:34
-
3006 Halsband med h..
Tenn, Roland Landerholm (1928-1993), 1960-tal, 5x5
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:38
-
3185 Pärlcollier
2 st. Längd: 34-40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:08
*
Halsband
Läs om budbetjänten
nr 1306 2274
Halsband
pärlor / troligen Indiskt guld, stämplar saknas. Längd: 50 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/2 21:45:28 | 1 | 300 kr |
5/2 21:49:38 | 1 | 500 kr |
6/2 14:50:53 | 2 | 450 kr |
6/2 14:50:53 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
6/2 14:53:14 | 2 | 700 kr |
8/2 12:03:05 | 3 | 700 kr |
8/2 12:03:05 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
8/2 14:12:06 | 2 | 900 kr |
8/2 19:09:55 | 1 | 1.000 kr |
10/2 12:29:23 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: halsband pärlor smycken troligen indiskt guld vintage
-
9380 Halsband
Agater. Längd: 68 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:31 -
9382 Halsband
Pärlemo, Abalonesnäcka. Längd: 75 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:34 -
3006 Halsband med h..
Tenn, Roland Landerholm (1928-1993), 1960-tal, 5x5
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:38
-
3185 Pärlcollier
2 st. Längd: 34-40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:08