MÖBLER / Bord / Gueridoner 15538260
nr 1553 8260
Gueridoner
Ett par, 1800-talets mitt, Gustaviansk stil, förgyllda. Höjd: 128 cm
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:23:52
22/7 21:16:59
Den Gustavianska stilen