ART / Etchings etc / Etchings 8181147

nr 818 1147

ETCHINGS

4 pcs, 1700-taql, svenska kungar, 53x42, damages.

4 st, 1700-tal, svenska kungar, 53x42

Condition: skador

1500

SEK 2200

Monday April 1 2013
at 19:56:29