KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7405346
nr 740 5346
Gravyr
kolorerad, 1700-tal, motivets mått: 28x41
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 februari 2012
kl 19:36:41
13/2 18:51:09
Gravyr
nr 740 5346
Gravyr
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 13 februari 2012 |
13/2 18:51:09 | 1 | Vinnande bud |