ART / Lithographs / Giclée 14097030
nr 1409 7030
GICLÉE
Veronica Sofie, 'Windows'. Monogramsignerad VS, numbered 17/40, unframed. Subject: ca 28x38 cm,
Gicléetryck, Veronica Sofie, "Windows". Monogramsignerad VS, numrerad 17/40, oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm
Monday August 2 2021
at 20:08:09